HYDRA PEELING

OŠETRENIE NA OBNOVU PLETI

Krásna a obnovená pleť

Únava, stres a tiež plynutie času zanechávajú na pleti svoje stopy, pokožka stráca svoj mladistvý vzhľad a objavujú sa na nej nepríjemné pigmentové škvrny. Epiderma pozostáva približne z 30 vrstiev buniek. Horné vrstvy pokožky sú vplyvom procesu obnovy buniek zaťažené odumretými bunkami, ich obnova sa spomaľuje, výsledkom je mdlá pleť s nezdravým vzhľadom. Ošetrenie HYDRA PEELING pleť šetrne zbavuje odumretých buniek a vďaka účinným látkam použitých prípravkov dochádza k stimulácii a revitalizácii nových buniek.

Obnova buniek pozastavuje starnutie, obnoví mladistvé rozžiarenie pleti a zosvetlí pigmentové škvrny

Odborníci z laboratórií firmy GUINOT sa zamerali na problém potreby obnovy buniek a vyvinuli ošetrenie Hydra peeling, ktorým sa dokonale, ale zároveň šetrne – bez invazívneho mechanického zásahu – odstránia odumreté bunky a stimuluje sa obnova nových. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pleť pôsobí mladistvo a zdravo a po 3 ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. Zregenerujú sa elastické vlákna a podporí sa tvorbu kolagénu, zosvetľujúce účinky ošetrenia pleť krásne rozžiaria a zbavia ju pigmentových škvŕn. Pokožka sa dokonale obnoví, pleť je rozžiarená a viditeľne mladšia.

Tajomstvo procedúry

Hydra Peeling

HYDRA PEELING s HYDRA PH:
hlboké olupovanie pleti, zamerané aj na pigmentačné škvrny. Účinné látky: biolactone, phyticacid (zo zŕn ryže)
HYDRA PEELING s HYDRABRASION:
odstránenie odumretých povrchových buniek mechanickým pôsobením a podpora tvorby nových buniek. Účinné látky: častice prírodnej celulózy a výťažok z papáje

Hydra Neuve masáž

Regenerácia kožných buniek, obnova rovnováhy PH, stimulácia bunkovej aktivity pre efekt obovenej pleti. Účinná látka: výťažok z múčenky.

Hydra Beauté maska

Upokojenie a ochrana pokožky, výživa a zmena štruktúry kožnej bariéry. Účinné látky: acticalm, camelina olej.