EYE LIFT

LIFTINGOVÉ OŠETRENIE OČNÉHO OKOLIA

ÚČINNÉ RIEŠENIE 4 PROBLÉMOV POČAS JEDNÉHO OŠETRENIA

Pokožka v okolí očí je jednou z najcitlivejších oblastí a vyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Chýbajúce mazové žľazy, nízke množstvo kolagénu a elastínu vedú k oslabenej ochrane pred vonkajšími vplyvmi a rýchlejšej tvorbe vrások. Znížená lymfatická činnosť má za následok hromadenie vody, opuch viečok a tvorbu vačkov pod očami. Spomalená mikrocirkulácia v jemnej pokožke spôsobuje vznik tmavých kruhov. Ošetrenie EYE LIFT bolo špeciálne vyvinuté na elimináciu problémov tejto citlivej oblasti. Vďaka špeciálnej masáži, dvojitej ionizácii , masky a najmä účinkom aktívnych zložiek prípravkov sú všetky prejavy viditeľne redukované už po prvom ošetrení.

UŽ ZA 40 MINÚT SA VAŠIM OČIAM PRINAVRÁTI MLADOSŤ A SVIEŽOSŤ

Patentované aktívne zložky ATP, Komplex bunkového života, Dynalift a Pro-Oxygen stimulujú metabolizmus buniek, ich okysličovanie, tvorbu kolagénových a elastínových vlákien a okamžite vypínajú a vyhladzujú vrásky v okolí očí. Aktívna látka Eye Liss podporuje lymfatickú činnosť a krvný obeh, čo vedie k eliminovaniu opuchov a vačkov pod očami. Dermochlorela a výťažok z pagaštanu konského zvyšujú mikrocirkuláciu, vitamín C zosvetľuje tmavé sfarbenie – kruhy pod očami sú viditeľne potlačené.

VÝSLEDKY VEDECKÝCH TESTOV

TAJOMSTVO OŠETRENIA

ŠPECIÁLNA MANUÁLNA MASÁŽ

Pohyby zamerané na drenáž, odvodnenie a spevnenie oblasti okolo oči. Aktívne zložky masážneho séra stimulujú metabolizmus buniek a mikrocirkuláciu.

TAJOMSTVO OŠETRENIA

ŠPECIÁLNA MANUÁLNA MASÁŽ

Pohyby zamerané na drenáž, odvodnenie a spevnenie oblasti okolo oči. Aktívne zložky masážneho séra stimulujú metabolizmus buniek a mikrocirkuláciu.

DVOJITÁ IONIZÁCIA AKTÍVNYCH ZLOŽIEK

Kombinácia pôsobenia galvanického prúdu a jemnej masáže elektródami podporí vpravovanie účinných látok do hlbších vrstiev pokožky.

MASKA

Špeciálne vyvinutý tvar patentovanej masky na oči vedie k maximalizácii účinkov obsiahnutých aktívnych zložiek. Jemná netkaná textília a tvar zabezpečujú dokonalé priľnutie k celej ošetrovanej oblasti očí a rovnomerné vpravenie účinných látok.