Beauté neuve

Dvojfázový peeling

Krásna a obnovená pleť

Únava, stres a tiež plynutie času zanechávajú na pleti svoje stopy, pokožka stráca svoj mladistvý vzhľad a objavujú sa na nej nepríjemné pigmentové škvrny. Epiderma pozostáva približne z 30 vrstiev buniek. Horné vrstvy pokožky sú vplyvom procesu obnovy buniek zaťažené odumretými bunkami, ich obnova sa spomaľuje, výsledkom je mdlá pleť s nezdravým vzhľadom. Ošetrenie Beauté neuve pleť šetrne zbavuje odumretých buniek a vďaka účinným látkam použitých prípravkov dochádza k stimulácii a revitalizácii nových buniek.

OBNOVA BUNIEK POZASTAVUJE STARNUTIE, OBNOVÍ MLADISTVÉ ROZŽIARENIE PLETI A ZOSVETLÍ PIGMENTOVÉ ŚKVRNY

Odborníci z laboratórií firmy GUINOT sa zamerali na problém potreby obnovy buniek a vyvinuli riešenie vo forme dvojfázového zlupovacieho ošetrenia BEAUTÉ NEUVE, ktorým sa dokonale, ale zároveň šetrne - bez invazívneho mechanického zásahu, odstránia odumreté bunky a stimuluje sa obnova nových. Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, pleť pôsobí mladistvo a zdravo a po 3 ošetreniach dochádza k viditeľnému zosvetleniu pigmentových škvŕn. Výsledkom je krásna a rozžiarená pleť. Čistý vitamín C obsiahnutý v záverečnej fáze ošetrenia nielen zregeneruje elastické vlákna a podporí tvorbu kolagénu, ale svojimi zosvetľujúcimi účinkami pleť krásne rozžiari a zbaví ju pigmentových škvŕn. Pokožka sa dokonale obnoví, pleť je rozžiarená a viditeľne mladšia.

Tajomstvo ošetrenia

Peel'in - Peel'out

Gél PEEL‘IN obsahujúci jemné ovocné kyseliny oddelí odumreté bunky od zdravých, pena PEEL‘OUT ich následne odstráni z pokožky. Odhalené bunky dodávajú pleti zdravý vzhľad.

Dermanove

Špeciálne sérum na regeneráciu buniek nanesené na tvár a krk zabezpečí okamžité preniknutie účinných látok aj do hlbších vrstiev pokožky.

Clarimasque

Obsah koncentrovaného čistého vitamínu C pleť nielen zosvetlí a rozjasní, ale pokožku zároveň zregeneruje, zbaví pigmentových škvŕn a chráni ju pred voľnými radikálmi.